Maggiolina Airlander Medium

Střešní stan MAGGIOLINA Airlander Medium

Rezervace na +420 735 500 666 nebo info@autostan.cz

Půjčovné: od 400,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Autostany a další vybavení lze vyzvednout každý den mezi 17.30 a 21.00 nebo po předchozí domluvě.

Pro montáž autostanu musí být minimální vzdálenost mezi střechou vozu a střešními příččníky nejméně 100mm. V případě, že je u Vašeho vozu prostor menší, je nutná předchozí konzultace.

Minimální vzdálenost mezi střešními příčníky musí být minimálně 85cm a maximálně 130cm.

Vaše pohodlí není ani na cestách ohroženo. Autostan Maggiolina Airlander je pohodlný autostan vhodný pro kempování za každého počasí. Spodní skořepina je laminát s matrací z pěnové hmoty s vysokou pevností, vybavená izolací pro chladné počasí. Žebřík z lehké slitiny nabízí pohodlný přístup a k dispozici je taška pro uložení.

Autostan MAGGIOLINA Airlander je ideální na terénní vozidla a vozidla 4×4, ale díky jeho elegantnímu designu a aerodynamickému tvaru je vhodný i pro běžné osobní automobily. Každý stan je vybaven pěnovou matrací s bavlněnou podšívkou a nastavitelným žebříkem.

Otevírání a zavírání stanu je prováděno velmi jednoduše bez fyzické námahy díky klice s rukojetí. Rozbalení zajišťuje mechanismus uschovaný ve skořepině stanu. Bez kliky nelze stan otevřít, takže věci uschované v uzavřeném stanu jsou v bezpečí před zloději.

Skořepina stanu je vyrobena přesnou ruční technikou, která nabízí nejlepší záruky: vysoce kvalitní, kompaktní a v čase neměnné zpracování, kterému se běžné plastové výrobky nevyrovnají. Kvalita materiálu zároveň umožňuje udržet vnitřní prostředí tepelně izolované, povrch se snadno čistí.

Přístřešek k autostanu

Přiobjednejte si k autostanu přístřešek. Přístřešek bude krýt vstup do stanu v případě nečasu a zajistí i stín pro pohodlné posezení.
Další vybavení pro posezení si můžete prohlédnout v Půjčovně outdoorového vybavení.

Půjčovné: od 70,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Markýza k autostanu Rhino Rack

Další možností pro zajištění pohodlného posezení je markýza Rhino Rack, která je montována přímo k střešním nosičům automobilu.

Půjčovné: od 95,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Zimní pláštěnka pro zateplení autostanu

Zimní pláštěnku nejlépe využijete pokud se chystáte do chladnějších oblastí. Díky chytrému způsobu uchycení na autostan se rychle nasazuje i sundavá a poskytne tak lepší tepelnou ochranu autostanu. Navíc je možné ji nechat na autostanu i při složení.

Půjčovné: 65,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).


Airlander Medium

Rozměry: 145 x 210 cm
Výška (uzavřený): 30 cm
Výška (otevřený): 92 cm
Váha: 60 kg
Objem: 220 l

Stan Airlander Medium je navržen pro pohodlné přespání dvou dospělých osob a dítěte.

Pro více informací a rezervaci autostanu nás kontaktujte

Rezervace na +420 735 500 666 nebo info@autostan.cz