Maggiolina Airlander Medium

Střešní stan MAGGIOLINA Airlander Medium

Rezervace na +420 735 500 666 nebo info@autostan.cz

Půjčovné: od 420,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Autostany a další vybavení lze vyzvednout každý den mezi 18.00 a 21.00 nebo po předchozí domluvě.

Pro montáž autostanu musí být minimální vzdálenost mezi střechou vozu a střešními příččníky nejméně 90mm. V případě, že je u Vašeho vozu prostor menší, je nutná předchozí konzultace.

Minimální vzdálenost mezi střešními příčníky musí být minimálně 75cm a maximálně 135cm.

Vaše pohodlí není ani na cestách ohroženo. Autostan Maggiolina Airlander je pohodlný autostan vhodný pro kempování za každého počasí. Spodní skořepina je laminát s matrací z pěnové hmoty s vysokou pevností, vybavená izolací pro chladné počasí. Žebřík z lehké slitiny nabízí pohodlný přístup a k dispozici je taška pro uložení.

Autostan MAGGIOLINA Airlander je ideální na terénní vozidla a vozidla 4×4, ale díky jeho elegantnímu designu a aerodynamickému tvaru je vhodný i pro běžné osobní automobily. Každý stan je vybaven pěnovou matrací s bavlněnou podšívkou a nastavitelným žebříkem.

Otevírání a zavírání stanu je prováděno velmi jednoduše bez fyzické námahy díky klice s rukojetí. Rozbalení zajišťuje mechanismus uschovaný ve skořepině stanu. Bez kliky nelze stan otevřít, takže věci uschované v uzavřeném stanu jsou v bezpečí před zloději.

Skořepina stanu je vyrobena přesnou ruční technikou, která nabízí nejlepší záruky: vysoce kvalitní, kompaktní a v čase neměnné zpracování, kterému se běžné plastové výrobky nevyrovnají. Kvalita materiálu zároveň umožňuje udržet vnitřní prostředí tepelně izolované, povrch se snadno čistí.

Prohlédněte si podmínky montáže autostanu na Váš vůz.

Přístřešek k autostanu

Přiobjednejte si k autostanu přístřešek. Přístřešek bude krýt vstup do stanu v případě nečasu a zajistí i stín pro pohodlné posezení.
Další vybavení pro posezení si můžete prohlédnout v Půjčovně outdoorového vybavení.

Půjčovné: od 70,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Markýza k autostanu Rhino Rack

Další možností pro zajištění pohodlného posezení je markýza Rhino Rack, která je montována přímo k střešním nosičům automobilu.

Půjčovné: od 95,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Zimní pláštěnka pro zateplení autostanu

Zimní pláštěnku nejlépe využijete pokud se chystáte do chladnějších oblastí. Díky chytrému způsobu uchycení na autostan se rychle nasazuje i sundavá a poskytne tak lepší tepelnou ochranu autostanu. Navíc je možné ji nechat na autostanu i při složení.

Půjčovné: 65,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).


Airlander Medium

Rozměry: 145 x 210 cm
Výška (uzavřený): 30 cm
Výška (otevřený): 92 cm
Váha: 60 kg
Objem: 220 l

Stan Airlander Medium je navržen pro pohodlné přespání dvou dospělých osob a dítěte.

Podmínky montáže

Pro více informací a rezervaci autostanu nás kontaktujte

Rezervace na +420 735 500 666 nebo info@autostan.cz