Prodej autostanů AUTOHOME

Prodej autostanů AUTOHOME

Ceník střešních stanů a doplňků AUTOHOME


Maggiolina Airlander se velmi snadno a rychle otevírá a zavíra a je tak ve chvilce připraven vám poskytnout komfortní ložnici na střeše vašeho vozu v jakémkoliv terénu.
 

Více informací

Maggiolina Airlander Plus nabízí oproti stanu Airlander více funkcí a vybavení. Využijte možnost otevření otvoru ve dveřích autostanu, síťě pro uložení osobních věcí a další vychytávky.

Více informací

Maggiolina Airlander Plus 360° X-LARGE je speciální verzí autostanu Airlander s celkem 8 okny po celém obvodu, které vám zajistí dokonalý výhled do okolí ve všech směrech.

Více informací

Maggiolina Grand Tour vyniká vyšši skořepinou stanu a nabízí tak možnost přepravy většího množství lůžkovin i dalších osobních věcí. Grandtour navíc umožňuje montáž střešního nosiče.

Více informací

Maggiolina Grand Tour 360°jako další z řady 360° nabízí uživatelům neomezený výhled do celého okolí a to při zachování všech výhod autostanu Grand Tour.

Více informací

Maggiolina Extreme je speciální verzí pro milovníky a nadšence off-road dobrodružství. Přichází s novými barevnými verzemi a vylepšenou aerodynamikou skořepiny.

Více informací

Maggiolina Carbon Fiber přináší inovativní technologii výroby skořepiny a umožňuje tak cestovat s výrazně lehčím autostanem, který ovšem nabízí neobvyklou odolnost a tepelnou izolaci.
Více informací


 

Columbus je vybaven plynovými vzpěrami a jeho otevření i uzavření je tak pohodlné a rychle. Stejně jako ostatní modely nabízí uživateli maximální ochranu a pohodlí při cestách za dobrodružstvím.

Více informací

Columbus Variant nabízí oproti verzi Columbus veliké čelní okno s možností větrání, které slouží jako výkladní skříň do přírody. Kromě dalších funkcí vás tento stan neomezuje v kontaktnu s okolní přírodou.

Více informací

Columbus Carbon Fiber stejně jako další carbon-modely přináší inovativní technologii výroby skořepiny a umožňuje tak cestovat s lehčím a odolnějším autostanem.

Více informací

Ceník střešních stanů a doplňků AUTOHOME

Pro více informací a poptávku autostanu nás kontaktujte

 

 

Uvedené ceny jsou finální. Nejsme plátci DPH.
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na info@autostan.cz nebo +420 735 500 666.