Autostan MAGGIOLINA Airlander

Střešní stan MAGGIOLINA Airlander

Vaše pohodlí není ani na cestách ohroženo. Autostan Maggiolina Airlander je pohodlný autostan vhodný pro kempování za každého počasí. Spodní skořepina je laminát s matrací z pěnové hmoty s vysokou pevností, vybavená izolací pro chladné počasí. Žebřík z lehké slitiny nabízí pohodlný přístup a k dispozici je taška pro uložení.

Autostan MAGGIOLINA Airlander je ideální na terénní vozidla a vozidla 4×4, ale díky jeho elegantnímu designu a aerodynamickému tvaru je vhodný i pro běžné osobní automobily. Každý stan je vybaven pěnovou matrací s bavlněnou podšívkou a nastavitelným žebříkem.

Otevírání a zavírání stanu je prováděno velmi jednoduše bez fyzické námahy díky klice s rukojetí. Rozbalení zajišťuje mechanismus uschovaný ve skořepině stanu. Bez kliky nelze stan otevřít, takže věci uschované v uzavřeném stanu jsou v bezpečí před zloději.

Skořepina stanu je vyrobena přesnou ruční technikou, která nabízí nejlepší záruky: vysoce kvalitní, kompaktní a v čase neměnné zpracování, kterému se běžné plastové výrobky nevyrovnají. Kvalita materiálu zároveň umožňuje udržet vnitřní prostředí tepelně izolované, povrch se snadno čistí.

Zvolte si velikost

Maggiolina Airlander ve velikostech Small a Medium je možné objednat ve verzi X-LONG: Délka autostanu 230 cm namísto původních 210 cm.

Barvy skořepiny

Autostan MAGGIOLINA Airlander máme k dispozici s následujícími barvami skořepiny.


WHITE

Barvy látky

Autostan MAGGIOLINA Airlander máme k dispozici s následujícími barvami látky.


BLUE


Příslušenství k autostanu

V ceně autostanu Maggiolina Airlander (všechny velikosti) je následující příslušenství:

  • Matrace
  • Žebřík standardní délky (pro SUV a vyšší auta za příplatek)
  • Obal na žebřík