Nosič kol na tažné zařízení ATERA Strada Evo 3

Nosič kol na tažné zařízení ATERA Strada Evo 3

Půjčovné: od 150,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Nosič kol na tašné zařízení Atera Strada Evo 3 nabízí moderní aerodynamický design, LED osvětlení a indikátor správné montáže na tažné zařízení, vyšší nosnost. Velmi rychlá montáž, která zabeze pouze 10 vteřin. Upevnění nevyžaduje žádné přednastavení, stačí nasadit na tažné zařízení a jednoduše utáhnout montážní patku.

Hlavice spojky a nosič jsou vzájemně perfektně přizpůsobeny pro všechny druhy tažných zařízení. Přístup do zavazadlového prostoru vozidla je možný díky lehce pracujícímu výsuvnému řešení, a to i s naloženými jízdními koly. Obloukovité výsuvné řešení funguje stejně snadno jako zásuvka ve stolku. Zajištěn proti krádeži je jak samotný nosič k tažnému zařízení, tak i samotné kolo v nosiči. Pro uchycení ráfků slouží pevné a kvalitní plastové řemínky. Použitelný je pro většinu jízdních kol, resp. s průměrem rámové trubky 25-80mm a velikosti pneumatik 16-29″.

Od 1.1.2016 je nutné zažádat o vydání třetí registrační značky na registru vozidel, kde bude vydána do dvou týdnů za poplatek 600Kč. Bližší informace  „ZDE“.

Formulář žádosti o vydání třetí registrační značky příslušným úřadem ke stažení ZDE„.