Maggiolina Airlander Small

MAGGIOLINA Airlander Small

Půjčovné: od 400,- Kč / den (více informací naleznete v ceníku).

Autostany a další vybavení lze vyzvednout každý den mezi 17.00 a 21.00 nebo po předchozí domluvě.

Vaše pohodlí není ani na cestách ohroženo. Autostan Maggiolina Airlander je pohodlný autostan vhodný pro kempování za každého počasí. Spodní skořepina je laminát s matrací z pěnové hmoty s vysokou pevností, vybavená izolací pro chladné počasí. Žebřík z lehké slitiny nabízí pohodlný přístup a k dispozici je taška pro uložení.

Autostan MAGGIOLINA Airlander je ideální na terénní vozidla a vozidla 4×4, ale díky jeho elegantnímu designu a aerodynamickému tvaru je vhodný i pro běžné osobní automobily. Každý stan je vybaven pěnovou matrací s bavlněnou podšívkou a nastavitelným žebříkem.

Otevírání a zavírání stanu je prováděno velmi jednoduše bez fyzické námahy díky klice s rukojetí. Rozbalení zajišťuje mechanismus uschovaný ve skořepině stanu. Bez kliky nelze stan otevřít, takže věci uschované v uzavřeném stanu jsou v bezpečí před zloději.

Skořepina stanu je vyrobena přesnou ruční technikou, která nabízí nejlepší záruky: vysoce kvalitní, kompaktní a v čase neměnné zpracování, kterému se běžné plastové výrobky nevyrovnají. Kvalita materiálu zároveň umožňuje udržet vnitřní prostředí tepelně izolované, povrch se snadno čistí.


Pro montáž autostanu musí být minimální vzdálenost mezi střechou vozu a střešními příččníky nejméně 100mm. V případě, že je u Vašeho vozu prostor menší, je nutná předchozí konzultace.

Minimální vzdálenost mezi střešními příčníky musí být minimálně 80cm.

Airlander Small

Rozměry: 130 x 210 cm
Výška (uzavřený): 30 cm
Výška (otevřený): 92 cm
Váha: 56 kg
Objem: 196 l

Stan Airlander Small je navržen pro pohodlné přespání dvou dospělých osob.

Pro více informací a rezervaci autostanu nás kontaktujte